about img 1

NOTEBOOK

Notebook’un içindeki her bileşeni, inanılmaz ince ve hafif kasasından tam anlamıyla yararlanabilmek için titizlikle tasarımlar hazırlanıyor. İşe güçlü ve yüksek verimli bir işlemciyle başlamak ve işlemciyi olabildiğince az enerji harcayarak kullanmak için Notebook’lar optimize edildi. Notebook’unuz fan yardımı olmadan daha az enerji harcayan işlemcisi sayesinde soğuyabildiğinden, gün boyunca çalışmasını sağlayan pil hücreleri için de daha fazla yere sahip.

 

İşlemci
Notebook’un içinde, 14 nanometre teknolojisine sahip yedinci nesil Intel Core i3, i5 ve i7 işlemciler bulunuyor. Bu teknolojiler sayesinde Notebook, her türlü görevi tamamlamak için gereken performansla enerji verimliliğini büyük bir ustalıkla buluşturuyor.


Depolama alanı ve bellek
Notebook, olağanüstü küçük bileşenlerine rağmen, her gün ihtiyaç duyduğunuz dosyaları depolamak ve uygulamaları çalıştırmak için etkileyici bir kapasiteyle geliyor. 16 GB 1866 MHz LPDDR3 tümleşik bellek ve 512 GB - 1TB ve daha fazlası SSD depolama ile yüksek performanslı, son derece ince ve hafif bir dizüstü bilgisayara sahip oluyorsunuz.

about img 2
about img 1

MASA ÜSTÜ BİLGİSAYAR

Her zamankinden daha hızlı olan Masaüstü Bilgisayarlar, şimdi sekizinci ve dokuzuncu nesil Intel Core işlemcilere ve en yeni üstün performanslı grafik donanımlarına sahip. İsteğe bağlı işlemcilerle tasarlanabilen Masaüstü Bilgisayarlar yüksek süratli ve kapasiteli SSD Diskler ile depolama alanları da bu hıza ayak uyduruyor. Hatta dilerseniz Masaüstü Bilgisayarınızı 2 TB’a kadar SSD ile yapılandırabiliyorsunuz. Böylece sevdiğiniz her şeyi Masaüstü Bilgisayarınızda rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Hem de son sürat.

 

8 çekirdekle bile yapılandırılabilir.
Sonra sizi kim tutabilir.

Ultra güçlü dört çekirdekli ve yepyeni 6 ve 8 çekirdekli işlemcilerle Masaüstü Bilgsayarlar tüm yeteneklerini sergiliyor. 5.0 GHz’e kadar çıkabilen Turbo Boost hızlarına sahip işlemciler ile sunulabiliyor. Böylece Logic Pro X veya Adobe Photoshop gibi, işlemciyi yoğun olarak kullanan uygulamalarda çalışırken çok daha fazla güce sahip oluyorsunuz. Ve de sizi koltuğunuza çivileyecek bir hıza.

about img 2
about img 1

TABLET

Tablet teknolojisi son yıllarda çok hızlı gelişmeler gösterdi. Özellikle Liquid Retina ekran, sektördeki en yüksek renk doğruluğuna sahip. Yani yuvarlatılmış her köşesi dahil olmak üzere ekranın tamamı son derece gerçekçi renkler sunuyor. Yuvarlatılmış köşeler oluşturulurken kenarlarda bozulmayı önlemek ve görüntü kalitesini korumak için “örtüşme önleme” adı verilen bir teknik kullanılarak her alt piksele kadar ince ayar yapılıyor. True Tone, beyaz dengesini dinamik bir şekilde ayarlayarak ekrandaki görüntülerin daha doğal görünmesini ve gözlerinizin daha az yorulmasını sağlıyor. Ve sektördeki en düşük yansıma oranı sayesinde, Tablet'inizi nereye götürürseniz götürün ekrandakiler net görünüyor ve kolayca okunabiliyor.

 

İki mükemmel boyut, iki farklı bakış açısı.

Yeni 12.9 inç Tabletler ve maksimum taşınabilirlik için aygıtın genel hacmini %25 oranında küçültülmesi bir devrim niteliğinde. Yeni 11 inç modeller içinse aygıtın yüzey alanını 10.5 inç modeldeki gibi ama ekranı tüm kenarlara kadar uzatıp büyüdü ve okunabiliyor.

about img 2
about img 1

ALL IN ONE

İkonik tasarım, ileri teknoloji sayesinde bir çağdaş sanat eseri.
All in One her zaman tasarım ve işlevselliğin mükemmel uyumunu simgelemiştir. Ekran, işlemci, grafik donanımı, depolama, bellek gibi tüm parçaların zarif ve sessiz hepsi-bir-arada bir kasada buluştuğu bu yalın ve şık tasarım, olağanüstü ince profili sayesinde her yere sığmasını ve buna rağmen tüm dikkatleri üzerine çekmesini bilmiştir.

 

Bağlantı noktalarıyla dolu ve Mükemmel İletişim

Tüm All in One modelleri standart olarak USB bağlantı noktasına sahip. Bunlardan her biri, harici sürücüler ve kameralar için 40 Gbps’ye kadar veri aktarımının yanı sıra video ve ekran bağlantıları için de yüksek bant genişliği sunuyor. USB 3 bağlantı noktası ise yazıcı, iPhone ve USB bellek gibi birçok çevre birimi aygıtınızı All in One bilgisayarınıza bağlayabilmenizi sağlıyor. Ve ultra hızlı, üç kanallı Wi-Fi ve Bluetooth 4.2 wireless bağlantı teknolojisi sayesinde, sevdiğiniz tüm içeriklere anında bağlanabiliyorsunuz.

 

about img 2